GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Submit
ka: დადასტურება

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია
