GovDelivery Bulletins (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Submit
sv: Skicka

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Web Services
sv: Web tjänster

en: Queue
sv: Kö

en: Item ID
sv: Föremålets ID
