GovDelivery Bulletins (8.x-1.12) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Submit
ar: إضافة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Data
ar: المعطيات

en: Item ID
ar: معرف العنصر
