GovDelivery Bulletins (8.x-1.12) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Submit
is: Vista

en: disabled
is: óvirkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Created
is: Stofnað

en: Expires
is: Fyrnist
