GovDelivery Bulletins (8.x-1.12) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: disabled
lv: atspējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Data
lv: Dati
