GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Submit
bg: Запис

en: disabled
bg: деактивиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Created
bg: Създадено

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
