GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: Submit
de: Absenden

en: disabled
de: deaktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Expires
de: Läuft ab

en: Process queue
de: Prozess-Warteschlange

en: Data
de: Daten

en: Web Services
de: Webservices

en: Queue
de: Warteschlange

en: Item ID
de: Eintrags-ID
