GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
fr: activé

en: Submit
fr: Soumettre

en: disabled
fr: désactivé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Created
fr: Créé

en: Expires
fr: Expire

en: Data
fr: Données

en: Queue
fr: File

en: Item ID
fr: Identifiant d'élément
