GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Submit
gl: Enviar

en: disabled
gl: desactivado

en: Settings
gl: Axustes

en: Created
gl: Creado

en: Queue
gl: Cola
