GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Submit
ku: بنێرە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە
