GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Submit
pl: Zachowaj

en: disabled
pl: wyłączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Expires
pl: Wygasa

en: Process queue
pl: Kolejka procesów

en: Queue
pl: Kolejka

en: Item ID
pl: ID elementu
