GovDelivery Bulletins (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Submit
uk: Надіслати

en: disabled
uk: вимкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Process queue
uk: Обробити чергу

en: Data
uk: Дані

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Queue
uk: Черга

en: Item ID
uk: ID елементу
