GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Submit
et: Sisesta

en: disabled
et: keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Data
et: Andmed

en: Item ID
et: Elemendi ID
