GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: disabled
jv: mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Item ID
jv: ID Item
