GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
