GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Submit
sl: Pošlji

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno
