GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Submit
tr: Gönder

en: disabled
tr: etkin değil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Data
tr: Veri

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği
