GovDelivery Bulletins (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Submit
ug: يوللاش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى
