GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས
