GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Submit
ja: 送信

en: disabled
ja: 無効

en: Settings
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Data
ja: データ

en: Queue
ja: キュー

en: Item ID
ja: 項目ID
