GovDelivery Bulletins (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Submit
ro: Trimite

en: disabled
ro: dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: Created
ro: Creat

en: Expires
ro: Expiră la

en: Data
ro: Dată

en: Item ID
ro: ID-ul elementului
