GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Submit
af: Stuur

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep
