GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: enabled
es: activado

en: Submit
es: Enviar

en: disabled
es: desactivado

en: Settings
es: Configuración

en: Created
es: Creado

en: Expires
es: Expira

en: Data
es: Datos

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Item ID
es: ID del elemento
