GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Submit
fa: ثبت

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Data
fa: داده

en: Item ID
fa: شناسه آیتم
