GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Submit
nl: Indienen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Expires
nl: Vervalt

en: Data
nl: Gegevens

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Item ID
nl: Item-ID
