GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: enabled
pt: ativado

en: Submit
pt: Enviar

en: disabled
pt: desativado

en: Settings
pt: Configurações

en: Created
pt: Criado

en: Expires
pt: Expira

en: Data
pt: Dados

en: Queue
pt: Fila

en: Item ID
pt: ID do Item
