GovDelivery Bulletins (8.x-1.9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Data
ta: தரவு

en: Queue
ta: வரிசை

en: Item ID
ta: பொருள் ID
