GovDelivery Bulletins (8.x-1.12) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Submit
ru: Отправить

en: disabled
ru: отключено

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Expires
ru: Истекает

en: Process queue
ru: Обработать очередь

en: Data
ru: Данные

en: Queue
ru: Очередь

en: Item ID
ru: ID элемента
