The Governor (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Close
gl: Pechar

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
