The Governor (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Header
nn: Topptekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Close
nn: Lukk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
