The Governor (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Close
uk: Закрити

en: Sidebar
uk: Панель

en: New
uk: Нові

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Page 1
uk: Сторінка 1

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Tabs display toggle
uk: Перемикач відображення вкладок
