The Governor (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Close
ast: Zarrar
