The Governor (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου
