The Governor (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Close
et: Sulge

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
