The Governor (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Menu
fi: Valikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Close
fi: Sulje

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
