The Governor (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
