The Governor (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Menu
hi: सूची

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Close
hi: बंद करे

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: New
hi: नया

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों
