GovNL (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (84 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: More
be: Болей

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Filename
be: Назва файла

en: Updated
be: Абноўлена

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Entity
be: Сутнасць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Who's online
be: Анлайн

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
