GovNL (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer
