GovNL (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (145 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: More
ca: Més

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Severity
ca: Severitat

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Last update
ca: Última actualització

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Role
ca: Rol

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Front page
ca: Portada

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Glossary
ca: Glossari

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Used in
ca: Usat a

en: Permission
ca: Permís

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Frontpage
ca: Portada

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Who's new
ca: Qui és nou

en: Delete redirect
ca: Suprimeix la redirecció

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Monthly archive
ca: Arxiu mensual

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Master
ca: Mestre

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Original language
ca: Llengua original

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Welcome!
ca: Benvingut/da!

en: 1 place | @count places
ca[0]: 1 lloc
ca[1]: @count llocs

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: All content, by month.
ca: Tot el contingut, per mes.

en: Recent content.
ca: Contingut recent.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: All content, by letter.
ca: Tot el contingut, per lletra.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
ca: Mostra una llista dels usuaris més nous del lloc web.

en: Who's online block
ca: Bloc de qui està en línia

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
ca: Mostra els noms d'usuari dels usuaris actius més recentment i el nombre total d'usuaris actius.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté

en: A list of new users
ca: Una llista dels usuaris nous

en: There are currently @total users online.
ca: Actualment hi ha @total usuaris en línia.

en: There are currently 0 users online.
ca: Actualment no hi ha cap usuari connectat.

en: A list of users that are currently logged in.
ca: Una llista d'usuaris que tenen actualment una sessió oberta.

en: List of redirects
ca: Llista de redireccions

en: There is no redirect yet.
ca: Encara no hi ha cap redirecció.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
ca: No s'ha creat encara cap contingut per a la portada.<br />Seguiu la <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/ca/docs/user_guide/ca/index.html">Guia d'Usuari</a> per a començar a construir el vostre lloc.
