GovNL (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (132 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: More
et: Veel

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Filename
et: Failinimi

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Role
et: Roll

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Glossary
et: Sõnastik

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Global
et: Globaalne

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.
