GovNL (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: End Date
hr: Do datuma

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Member for
hr: Član već

en: Front page
hr: Naslovnica

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Global
hr: Opće

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
