GovNL (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (152 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: More
hu: Több

en: On
hu: Be

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Icon
hu: Ikon

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Severity
hu: Szint

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Role
hu: Szerepkör

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Front page
hu: Címlap

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Used in
hu: Ez használja

en: Permission
hu: Jogosultság

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: Global
hu: Általános

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Frontpage
hu: Címlap

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Delete redirect
hu: Átirányítás törlése

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Monthly archive
hu: Havi archívum

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Update URL alias
hu: Webcímálnév frissítése

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: Registering module
hu: Használó modul

en: File usage
hu: Fájl használata

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: All content, by month.
hu: Minden tartalom, hónaponként csoportosítva.

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: All content, by letter.
hu: Minden tartalom, kezdőbetűk szerint csoportosítva.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
hu: Egy listát jelenít meg a webhely legfrissebb felhasználói fiókjairól.

en: Who's online block
hu: Jelenlévő felhasználók blokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
hu: Megmutatja a legutóbb aktív felhasználókat és az aktív felhasználók számát.

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: A list of new users
hu: Új felhasználók egy listája

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.

en: List of redirects
hu: Átirányítások listája

en: There is no redirect yet.
hu: Még nincsenek átirányítások.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.

en: @interval hence
hu: @interval múlva
