GovNL (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: « first
hy: « առաջինը

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Who's online block
hy: "Ով է կայքում" բլոկ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: A list of new users
hy: Նորեկ օգտատերերի ցուցակ

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ

en: @interval hence
hy: @interval անց
