GovNL (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (108 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Global
lt: Globalus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.
