GovNL (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (114 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Role
lv: Loma

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Glossary
lv: Apraksts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Global
lv: Globāls

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
