GovNL (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (148 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: More
pl: Więcej

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Role
pl: Rola

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Front page
pl: Strona główna

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Glossary
pl: Słownik

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: Global
pl: Globalne

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Delete redirect
pl: Usuń przekierowanie

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Welcome!
pl: Witaj!

en: 1 place | @count places
pl[0]: 1 miejsce
pl[1]: @count miejsca
pl[2]: @count miejsc

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
