GovNL (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (60 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Icon
sr: Икона

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Glossary
sr: Речник

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.
