GovNL (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Front page
th: หน้าแรก

en: author
th: ผู้เขียน

en: People
th: บุคคล

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ
