GovNL (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (134 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: More
tr: Devamı

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Archive
tr: Arşiv

en: Icon
tr: Simge

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Event
tr: Olay

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Attachment
tr: Ek

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Files
tr: Dosyalar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Last access
tr: Son erişim

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Desc
tr: Azalan

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Role
tr: Rol

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: author
tr: yazar

en: Entity
tr: Nesne

en: People
tr: Kişiler

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Glossary
tr: Sözlükçe

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Permission
tr: İzinler

en: Global
tr: Genel

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
tr: Bir kullanıcı son sayfa ziyaretinden itibaren bu kadar süre boyunca çevrim içi olarak kabul edilir.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Temporary
tr: Geçici

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: Upload date
tr: Yüklenme tarihi

en: @interval ago
tr: @interval önce

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Who's new
tr: Kimler yeni

en: Who's online
tr: Kimler çevrim içi

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Monthly archive
tr: Aylık arşiv

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Recent content
tr: Güncel içerik

en: Find and manage content.
tr: İçeriği bul ve yönet.

en: No people available.
tr: Hiç kimse mevcut değil.

en: Find and manage people interacting with your site.
tr: Sitenizle etkileşim kuran kişileri arayın ve yönetin.

en: Update URL alias
tr: Yol ismini güncelle

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
tr: Kullanıcı hesapları, roller ve izinleri yönetin.

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Original language
tr: Özgün dil

en: Welcome!
tr: Hoş geldiniz!

en: Registering module
tr: Eklenti kayıt ediliyor

en: File usage
tr: Dosya kullanımı

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Find and manage files.
tr: Dosyaları bulun ve yönetin.

en: All content, by month.
tr: Aya göre tüm içerik.

en: Recent content.
tr: Güncel içerik.

en: All content promoted to the front page.
tr: Tüm içerik ana sayfaya yükseltildi.

en: All content, by letter.
tr: Harfe göre tüm içerikler.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
tr: Sitedeki en yeni kullanıcıların listesini görüntüler.

en: Who's online block
tr: Çevrimiçi kullanıcılar bloğu

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
tr: Son zamanlarda en etkin kullanıcıların adlarını ve toplam etkin kullanıcı sayısını görüntüler.

en: Files overview
tr: Dosya Özeti

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
tr: {{ arguments.fid }} için dosya kullanım bilgileri

en: Find and manage content
tr: İçeriği bulun ve yönetin

en: Name or email contains
tr: Ad ya da e-posta şunu içersin

en: A list of new users
tr: Yeni kullanıcılar listesi

en: There are currently @total users online.
tr: Şu anda @total kullanıcı çevrimiçi.

en: There are currently 0 users online.
tr: Şu anda 0 kullanıcı çevrimiçi.

en: A list of users that are currently logged in.
tr: Şu anda oturum açmış kullanıcıların listesi.

en: @interval hence
tr: @interval sonra
